.

דמיון נובע - התשובות נמצאות בתוכך

י

דמיונובע הינה שיטת הנחייה יחודית המאפשרת לאדם לקבל החלטות מדויקות הנובעות מנפשו פנימה, ולמצוא בעצמו את הכוחות לבצע החלטות אלו מתוך אוצרותיו הפנימיים.

בשיטת דמיונובע לומדים להקשיב לשפת הנפש ולזהות את הדפוסים השגויים החוזרים על עצמם פעם אחר פעם בחיינו. המפגש הבלתי אמצעי עם הכוחות הנעלמים החבויים בנפשנו מאפשר לנו להשתחרר מאותם דפוסים כובלים ולגלות מרחבי בחירה חדשים.

מרגש ומרתק - קורס "יסודות" בשיטת דמיונובע

איזה עולמות יפתחו לכם בקורס "יסודות הנפש"? 

צרור מפתחות

גילוי שפת הדמיון! חוייה יחודית כיצד הנפש מדברת אלינו דרך הדמיון ומכוונת אותנו לשינוי     אמיתי ומדוייק לחיינו.

חיבור לגוף ולשפתו המיוחדת. קניית יכולת זיהוי גילוי ודיבור עם רגשות ומחשבות בתוכנו.

מפגש עם כוחות הנפש ומציאת האיזון האישי.

בניית יכולת הקשבה פנימית - אוטתנטית ללא תכנים והשפעות זרות לרצוני ולאישיותי.

חשיפת כוח היכולת הגילוי והריפוי העצמי שלך!!

סדנת "דמיון נובע" - השפה שלך לנפש

מקומות אחרונים לקורס "יסודות הנפש" - הירשמו ונחזור אליכם בהקדם!

בהמשך הדף תוכלו לשמוע ולקרוא למה אלו שלפניכם עשו את הצעד הזה!

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

צפו בחוויה של אלו שהיו לפניכם..

אצלנו - המטופל הופך למטפל של עצמו!!

איך זה יכול להיות?

כל התשובות והפתרונות האמיתיים נמצאים אצל האדם עצמו. חכמנו ז"ל גילו לנו שהעובר בבטן אימו לומד את כל התורה כולה, "...וְכֵיוָן שֶׁבָּא לַאֲוִיר הָעוֹלָם, בָּא מַלְאָךְ וּסְטָרוֹ עַל פִּיו, וּמְשַּׁכְּחוֹ כָּל הַתּוֹרָה כּוּלָּהּ". רבי נחמן מברסלב מסביר כי התורה הזו היא כל מה שעליו "לעשות, לעבוד ולהשיג בזה העולם". כל תהליך משמעותי של בחירה ולמידה הינו חזרה והיזכרות באותה חוכמה פנימית שנשכחה מאיתנו.

אותה חוכמה נעלמת מכוסה במסכים חיצוניים שרכשנו במהלך החיים, עבודת הבירור ב"דמיון נובע" מאפשרת לנו להשיל מעלינו מסכים אלה ולתת לנביעה הפנימית להתגלות.


ד"ר מיכאל אבולעפיה

"שיטת דמיון נובע היא שיטה מצויינת, שיטה שבאמת עוזרת לאדם לחזור לעצמו מהכלים ששייכים לדור הזה שהופכים את המטופל למטפל יש בו כוח טבעי שמתעורר תוך כדי שהוא פוגש את עולם היצוגים הפניימים, הציורים הפנימיים בתוך גופו וכך אנו הופכים אותו לרופא.
זו שיטה מאוד יצרתית שלדעתי מסוגלת לרפא... "

פיסכיאטר לילדים ונוער, סופר ומרצה

אביתר בנאי 

"..לקרב אל הקדוש ברוך הוא את כולך. לקרב את כולך לעצמותך. בלי להזדרז, בלי להשאיר מגירות נעולות. לא מפלצות מתגלות. מתנהל דו שיח ולפעמים שיח מרובה משתתפים. לעשות שלום, או לפחות דיאלוג, להבין שבזמן שאני מפחד יש בי גם צד שלא. בזמן שאני מתקדם, יש בי ילד שנשאר מאחור. החופש, הדמיון, הכנות, הם אבות המזון לאמונה, התקרבות וחמלה..."

אומן ויוצר

מאירה דולב

בעיניי דימיונובע היא מתנה. הדימיון הנובע מאליו יכול להיות עבורנו מעין מצפן, או משקפת, או פנס, המאפשרים למצוא את הדרך המפותלת אל מסתורי הנפש. לגלות את האוצרות השוכנים שם, ויכולים להאיר לנו את הדפוסים המניעים אותנו בלי שאנו מודעים להם.

מנהלת מחלקת תקשורת

הילה סמו

".. נפתחו בי פתחים לשערים עמוקים יותר הקיימים בי, תבניות דמויות ודמיונות הקיימות בנפש שלי ומבקשות יחס, טיפול. כל זה נפלא אבל אולי יותר מהכל, התהליך הזה החזיר לי את יכולת הבחירה, חזרתי להיות בחירית ובת חורין... אחת ההבנות החזקות שליוו אותי בתהליך הייתה שכמעט כל דבר בחיינו קשור לעולם הדימיון, ומתוך כך, ניתן לבחור את הדמיונות, אלו המקטנים למול אלו המחזקים... דימיון נובע מאפשר לי לשוב אליי, לזהות את עצמי מבפנים, לבחור התמודדות ובעיקר לבחור דמיונות.

סטודנטית

יש לי כמה שאלות... מה עושים?

לפני שנענה על כמה מהם, נשמח מאוד לענות על כל שאלה ב"צור קשר" באתר דמיון נובע.

זה לא מסוכן להתעסק בכוח הדמיון?

מהנסיון הרב שלנו נוכחנו לדעת שהסכנה קיימת כאשר לא מטפלים בכוח הדמיון! כוח הדמיון תמיד פועל ומפעיל את האדם. ללא בירור נכון ע"י כלים מקוצעיים ואמינים - נשלט האדם ללא משים לב על ידי דימויים רדודים ושטחיים, במקום לדעת כיצד לעבור אותם ולהיחשף לדימויים עמוקים ונכונים יותר. 

מה ההבדל בין דמיון נובע לדמיון מודרך?

רוב שיטות הדמיון מודרך המטפל מדריך ומכוון, מיעץ ומפרש ולעיתים קרובות אף קובע את יעדי הטיפול. ב"דמיון נובע", המטפל מפנה את המרחב לידיעה הפנימית העמוקה הנובעת מנפש המטופל מתוך אמונה שבמטופל טמונים כל הפתרונות. תפקידו של המטפל הינו ללמד את הכלים למסע פנימי זה.


הדמיון שלי לא חזק! אני בכלל יכול להתאים?

כח המדמה פעיל ללא הפסקה אצל כל אדם, אפילו בזמן השינה בחלימה. אדם הטוען שאין לו דמיון הינו אדם שאינו מודע לפעילות דמיונו. אדם שכלתני או חסום לרגשותיו שיהיה מוכן להיפתח ולתרגל היטב את המבואים בקורס, יוכל לחוות בעצמו את מלא עוצמת השיטה.

רוצה לשמוע פרטים על הקורס "יסודות הנפש" שנפתח ממש בקרוב?
מלאו פרטים ולחצו "שלח" - אנו נחזור עליכם בהקדם האפשרי !!

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.