.

מה קורה כשנותנים לנפש לדבר?

גילוי, הבנה, שינוי, עוצמה!

פרטים והרשמה למחזור תשע"ט בשביל מי שרוצה גם לדבר עם הנפש

מרגישים שגם הנפש שלכם רוצה לדבר איתכם? הרשמו לקבלת פרטים!

מלאו את הפרטים שלכם ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי!!

עדויות ופרטים נוספים תוכלו לקרוא כאן למטה.

ד"ר מיכאל אבולעפיה / פיסכיאטר לילדים ונוער, סופר ומרצה

שיטת דמיון נובע היא שיטה מצויינת, שיטה שבאמת עוזרת לאדם לחזור לעצמו מהכלים ששייכים לדור הזה שהופכים את המטופל למטפל. יש בו כוח טבעי שמתעורר תוך כדי שהוא פוגש את עולם היצוגים הפניימים, הציורים הפנימיים בתוך גופו וכך אנו הופכים אותו לרופא.
זו שיטה מאוד יצרתית שלדעתי מסוגלת לרפא... הדמיון נובע זוכה לאחד בתוכו הרבה שיטות של הרפייה, של דו שיח עם הדימויים, היפוך תפקידים ועוד, שהם אלו הכלים של היום ושל מחר.
זה דור שעברנו מדיבור תודעתי לדיבור חוויתי הנובע מתוך האדם עצמו. יש רק לעודד את השיטה הזו ולהמשיך ללמד את השיטה ולהאמין שהיא תתן עוד הרבה מאוד הצלחה בטיפול "

ועכשיו, מוזמנים לקרוא למה גם הם בחרו ללמוד דמיונובע...

"בהתחלה זה מפחיד. אתה לא יודע איזו מפלצת תקפוץ עליך מתוכך פתאום. לאט הבנתי שהחזרה בתשובה האמיתית מתחילה כאן. לפגוש את עצמך בגילוי לב, באומץ. לקרב אל הקדוש ברוך הוא את כולך. לקרב את כולך לעצמותך. בלי להזדרז, בלי להשאיר מגירות נעולות. לא מפלצות מתגלות. מתנהל דו שיח ולפעמים שיח מרובה משתתפים. לעשות שלום, או לפחות דיאלוג, להבין שבזמן שאני מפחד יש בי גם צד שלא. בזמן שאני מתקדם, יש בי ילד שנשאר מאחור. החופש, הדמיון, הכנות, הם אבות המזון לאמונה, התקרבות וחמלה. כל הלימודים העמוקים, בתורה, בחסידות, הופכים לחוויה פנימית, אישית, התורה נקלטת בחושים, בגוף. זה מרפא. להקשיב לחלקים בתוכך שלא העזת לשמוע. שאין ברירה, למענם אנחנו פה. זה לא קל. בכלל לא. אבל ככה זה. לאהבה יש מחיר. עד שהלב נפתח. "

אביתר בנאי

אומן 

"... אילולא הדמיונובע הייתי ממשיך על הכביש המהיר של החיים ולא רואה את הנקודה הזו בתוכי לעולם. רוב עולם החוויה שלנו בכלל במעבדה של המדמה, ברגע שאתה מזיז משהו שם ומתקן משהו שם אז כל כך הרבה דברים משתנים במקביל. בדמיונובע אתה יכול לדעת במדוייק איפה האדם נמצא, המדמה אומר את החוויה העכשווית המזוקקת של האדם ומכאן מתחילים לעבוד. בניגוד לדמיון מודרך שמאוד מאוד מעצים את המטפל והופך אותו לאיזה גורו שיסדר לך את הבלאגן בנפש, בדמיונובע המטפל לא יודע, הגישה היא שבאמת האדם יודע הכי טוב את נפשו... "

יובל פרוינד

רב, סופר ויוצר

"... הייתה לזה תועלת מרובה, ביכולת להתחבר ולהתקשר לנקודות פנימיות שבאופן כללי דרך עבודה רגילה עם השכל קשה להגיע אליהם אבל דרך החלום, הדמיון פה הוא כמו חלום בהקיץ, אפשר להגיע לנקודות פנימיות שהאדם פתאום מזהה ורואה את עצמו במקומות שהוא נמצא. הדמיון מבטא את המציאות לפעמים בצורה יותר "מציאותית" מהמציאות עצמה, דרך העבודה נכונה בדמיון אפשר להגיע לתיקון של המידות ואופן החיים שלנו. יפה לראות כאן שהאדם בעצמו הופך להיות המטפל של עצמו דרך הנחייה של המטפל אך המילים והתוכן באים מתוכו, זה נובע מתוכו..."

הרב דב זינגר

רב ומחנך, ראש ישבת מקור חיים

עדיין לא נרשמתם? כדאי להירשם!

מלאו את הפרטים שלכם ואנו נחזור אליכם בהקדם!

שתפו חברים ומכרים קרובים שיכולים ליהנות מהתכנים שלנו

בברכה

מכון "דמיון נובע"

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.